Právnici
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Autorský zákon - otázka

2 posters

Goto down

Autorský zákon - otázka Empty Autorský zákon - otázka

Odoslať  weroro Št máj 14, 2009 9:25 am

Dobrý deň,

chcel by som sa opýtať ako je to s autorským zákonom ohľadne hudobnej tvorby, konkrétne by som vás chcel požiadať o vysvetlenie alebo upresnenie postupu pri registrácii hudobného diela. Ako obecného poslanca ma napadla taká vec, že pre našu obec, ktorá je zaradená medzi zánikové obce (Jeseneké údolie - okres Levice), by som chcel napísať zvučku pre obecný rozhlas, v rámci šetriacich opatrený pre nedostatok financií. Nie je to veľa penazí ale dáko treba začať keď, že obec za terajšiu zvučku platí autorský poplatok SOZE. Ale tu vznikol problém. Skladba je napísaná, mám všetky podklady (notové a zvukové) a chcel by som ju obci darovať na základe darovacej zmluvy. A však som sa pozastavil nad tým, že nemožem darovať niečo, čo prakticky neexistuje. Preto by som vás chcel požiadať ako mám postupovať, prípadne kam sa obrátiť.

Za skoré vyjadrenie vopred ďakujem


Naposledy upravil weroro dňa St august 24, 2011 11:54 pm, celkom upravené 1 krát.

weroro

Počet príspevkov : 2
Age : 38
Location : Levice
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

Autorský zákon - otázka Empty Re: Autorský zákon - otázka

Odoslať  ezech Št máj 28, 2009 6:18 pm

Pozriem sa na to...

ezech

Počet príspevkov : 7
Registration date : 05.07.2008

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.